Sheshi Peshku Cage

Sheshi Peshku Cage

Përshkrim i shkurtër:

lundrues teknologji Kafaz siguron peshku rritet në një mjedis të kontrolluar me një plan dietë të monitoruara larg nga grabitqarët. Kafaze katrore e peshkut janë të përshtatshme për ujërat e brendshme, për shembull, liqeni, lumi, laguna, digës dhe etj madhësive Popular kafaz janë 4mx4m, 5mx5m, 6mx6m, 7mx7m dhe 8mx8m. HDPE i fortë dhe i fortë strukturë 1) përshtatet me kushtet lokale 2) tub jakë dyfishtë dhe tub parmak në HDPE 100 plastik polietilen 3) injeksion modeluar kllapa bashkangjitura me tapa dhe DOWELS aroun ...


Detail Product

Produkt Tags

lundrues teknologji Kafaz siguron peshku rritet në një mjedis të kontrolluar me një plan dietë të monitoruara larg nga grabitqarët.

Kafaze katrore e peshkut janë të përshtatshme për ujërat e brendshme, për shembull, liqeni, lumi, laguna, digës dhe etj madhësive Popular kafaz janë 4mx4m, 5mx5m, 6mx6m, 7mx7m dhe 8mx8m.

HDPE s trong dhe të fuqishëm  strukturë

1) përshtatet me kushtet lokale

2) tub jakë dyfishtë dhe tub parmak në HDPE plastike 100 polietileni

3) injeksion modeluar kllapa bashkangjitura me tapa dhe DOWELS rreth perimetrin e plotë

4) presion të shpërndara në mënyrë të barabartë me strukturën

5) fleksibiliteti, të fortë, rezistent ndaj korrozionit

parametrat e performancës

1) kapaciteti Anti-tufan: klasën maksimale 9
2) aftësi anti-valë: vala maksimal i lartë i 3 metër në ujë
3) aftësi Anti-të rrjedhës: Masa maksimale rrjedha e 1.0m / s

1SAM_3920kafaz katror


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !