Peshku Cage Net

Peshku Cage Net

Përshkrim i shkurtër:

Peshku neto kafaz është me rëndësi jetike në të gjithë sistemin kafaz peshk, pasi peshqit janë në rritje brenda në kafaz neto. Kafaz neto peshk siguron një mjedis që kujdeseshin peshqit nga rreziku i ikur dhe predator sulmeve. Ne të siguruar kafaze neto peshk janë materiale të pastër, dhe ne trillime përmirësuar dhe metodat e avancuara qepje për t'u siguruar që pikat e forta dhe të pastër e lidhjes, si dhe litarë zoti rrjetit për të siguruar se ngarkesa është e shpërndarë në mënyrë të barabartë në të gjithë sistemin neto. Të gjitha rrjeta Hapa, rrjeta fingerling, gru ...


Detail Product

Produkt Tags

Peshku neto kafaz është me rëndësi jetike në të gjithë sistemin kafaz peshk, pasi peshqit janë në rritje brenda në kafaz neto. Kafaz neto peshk siguron një mjedis që kujdeseshin peshqit nga rreziku i ikur dhe predator sulmeve.

Ne të siguruar kafaze neto peshk janë materiale të pastër, dhe ne trillime përmirësuar dhe metodat e avancuara qepje për t'u siguruar që pikat e forta dhe të pastër e lidhjes, si dhe litarë zoti rrjetit për të siguruar se ngarkesa është e shpërndarë në mënyrë të barabartë në të gjithë sistemin neto.

Të gjitha rrjeta Hapa, rrjeta fingerling, rritet nga rrjeta, rrjeta për mbrojtje janë në dispozicion.

Hang up antifouling neto TunisHapa 2IMG_20161218_144721IMG-20160413-WA0013net me roped


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !