Peshku Cage Bracket

Peshku Cage Bracket

Përshkrim i shkurtër:

Injection moulded brackets attached with stoppers and dowels around the full circumference, evenly distributed pressure throughout the structure, ensure stability of fish cage structures. Structure Square 4mx4m to 8mx8m Diameter 8m–Diameter 10m Diameter 12m–Diameter 25m Diameter 26m–Diameter 40m Floating pipe HDPEФ200mm HDPEФ200mm HDPEФ250mm HDPEФ350mm Handrail pipe HDPEФ90mm HDPEФ90mm HDPEФ110mm HDPEФ110mm Stanchion pipe HDPEФ90mm ...


Detail Product

Produkt Tags

Injeksion formohem kllapa bashkangjitur me Stoppers dhe dowels rreth perimetrin e plotë, të shpërndara njëtrajtësisht presion në të gjithë strukturën, të sigurojë stabilitetin e strukturave kafaz peshk.

strukturë

Square 4mx4m të 8mx8m

Diametër 8 milion diametër 10m

Diametër 12m-diametër 25m

Diametër 26m-diametër 40m

Floating tub

HDPEФ200mm

HDPEФ200mm

HDPEФ250mm

HDPEФ350mm

tub parmak

HDPEФ90mm

HDPEФ90mm

HDPEФ110mm

HDPEФ110mm

tub mbështetëse

HDPEФ90mm

HDPEФ90mm

HDPEФ125mm

HDPEФ125mm

kllapa Cage

HDPE 200

HDPE 200

HDPE 250

HDPE 315

Stoppers dhe Pins

HDPE

HDPE

HDPE

HDPE

disa pjesë të kornizës kafaz


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !