Риба Кејџ Нет

Риба Кејџ Нет

Краток опис:

Риба кафез мрежа е од витално значење во целиот систем риба кафез, како рибите се расте во нето кафез. градниот риба нуди мрежата на животната средина кои ги чуваат риби од ризикот од бегство и предатор напади. Ние бидете сигурни риба нето кафези се чисти материјал, и ние измисли подобри и напредни методи за шиење да бидете сигурни дека силна и чиста врска поени, како и уредни мрежа јажиња да се осигура дека товарот се рамномерно распоредени низ мрежата систем. Сите hapa мрежи, fingerling мрежи, Гро ...


детали за производот

Тагови производ

Риба кафез мрежа е од витално значење во целиот систем риба кафез, како рибите се расте во нето кафез. градниот риба нуди мрежата на животната средина кои ги чуваат риби од ризикот од бегство и предатор напади.

Ние бидете сигурни риба нето кафези се чисти материјал, и ние измисли подобри и напредни методи за шиење да бидете сигурни дека силна и чиста врска поени, како и уредни мрежа јажиња да се осигура дека товарот се рамномерно распоредени низ мрежата систем.

Сите hapa мрежи, fingerling мрежи, растат надвор мрежи, заштитни мрежи се достапни.

Закачам antifouling нето Тунисhapa 2IMG_20161218_144721IMG-20160413-WA0013мрежа со врзан


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Online Chat !