Кејџ држач риба

Кејџ држач риба

Краток опис:

Injection moulded brackets attached with stoppers and dowels around the full circumference, evenly distributed pressure throughout the structure, ensure stability of fish cage structures. Structure Square 4mx4m to 8mx8m Diameter 8m–Diameter 10m Diameter 12m–Diameter 25m Diameter 26m–Diameter 40m Floating pipe HDPEФ200mm HDPEФ200mm HDPEФ250mm HDPEФ350mm Handrail pipe HDPEФ90mm HDPEФ90mm HDPEФ110mm HDPEФ110mm Stanchion pipe HDPEФ90mm ...


детали за производот

Тагови производ

Пластични држачи спроведен со стопери и спојници околу целиот периметар, рамномерно распоредени притисок во текот на структура, ќе обезбедат стабилност на риба кафез структури.

Структура

Квадратни 4mx4m да 8mx8m

Дијаметар 8 милиони дијаметар од 10 метри

Дијаметар од 12 милиони дијаметар од 25 метри

Дијаметар 26 милиони дијаметар 40

пловечки цевка

HDPEФ200mm

HDPEФ200mm

HDPEФ250mm

HDPEФ350mm

парапет цевка

HDPEФ90mm

HDPEФ90mm

HDPEФ110mm

HDPEФ110mm

столб цевка

HDPEФ90mm

HDPEФ90mm

HDPEФ125mm

HDPEФ125mm

Кејџ држач

HDPE 200

HDPE 200

HDPE 250

HDPE 315

Стопери и игли

HDPE

HDPE

HDPE

HDPE

делови на градниот рамка


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Online Chat !